איך זה עובד

תהליך העבודה שלנו בנוי בעיקרו משלושה שלבים:

שלב ראשון - שיחת הטלפון הראשונה

חד משמעית: השלב הכי קשה והכי חשוב בתהליך הסידור והארגון כולו! פה אתם כבר למעשה מבינים שהייתם רוצים לטפל בסיטואציה המבולגנת שלכם, ואפילו כבר הבנתם שלבד זה קשה וצריך פה עזרה. עכשיו רק צריך להתקשר, 054-7787434, אנחנו נכיר קצת בטלפון, אתם תספרו לי למה התקשרתם אליי, ונפנה זמן ביומנים להיפגש ולעבוד יחד. בשיחת הטלפון עברתם את שלב ההכרה בקושי, את שלב הושטת היד לקבלת עזרה, ואת שלב ההתחייבות לפגישה ולפתרון הבעיה: 90% מבעיית הסדר והארגון כבר מאחוריכם! אני בדרך.


שלב שני - איזה כיף: אנחנו נפגשים!

בפגישה נבנה ונעבור תהליך שאצלי הוא נקרא, בפשטות: "ארבעת הממים". וככה זה הולך:

- מיפוי: לא משנה מה נמצא על הפרק אנחנו נצטרך קודם לבחון את המצב ולבצע מיפוי של מה ואיך הולך לקרות. בסידור של ארון זו יכולה להיות שיחה והחלטה של חמש דקות ובפרויקט סידור סטודיו חדש או מיון 20 שנות ניירת: נשקיע בזה קצת יותר. המיפוי חשוב מאד כדי לתאם ציפיות בינינו; כדי שתבהירו לי מה לא עובד לכם; כדי שתספרו לי מה הכי חשוב לכם להשיג בתהליך; כדי שנוכל להעריך יחד בערך כמה זמן זה הולך לקחת; וכדי שנבין מה התהליך ומה אנחנו הולכים לעשות יחד בשעות הקרובות. ואז - מפשילים שרוולים ומתחילים לעבוד יחד!

- מיון: השלב בו מרוכזת רוב העבודה בכל תהליך של סידור וארגון. בגדול, אנחנו נפרוש הכל מולנו, נקבל יחד החלטות, בהתחלה זה יהיה קצת לאט ואז זה יצבור תאוצה ואני מבטיחה שזה לא יכאב בכלל. בסוף השלב הזה נעמוד מול ערימת "נשאר" וערימת "הולך" ומפה הכל יקרה ברור ומהר יותר.

- מסירה: פה מטפלים בערימת ה"הולך" ומחלקים אותה לתרומה, מסירה, מחזור וזבל. לפעמים גם נרצה למכור דבר או שניים.

- מיקום: כשתכירו אותי תלמדו ש"סוד הסדר הגדול" אינו סוד ואינו כזה גדול הוא בפשטות: לכל חפץ צריך להיות מקום. לפיכך, בשלב הזה נמצא לכל חפץ מערימת ה"נשאר" את המקום האולטימטיבי שלו בסביבה שלכם - עם דגש על מציאת פתרונות אחסון יצירתיים - ככה שתרגישו שזה יעיל, שזה אסתטי, ובמיוחד: שזה מקום נכון ותוכלו להשתמש בו ואז לחזור ולמקם אותו שם לבד - גם הרבה אחרי שהלכתי.


שלב שלישי - התדהמה

אם נעבוד יעיל וביחד, לפי התוכנית שהסכמנו עליה, ונעבור את כל השלבים לפי הסדר: אני מבטיחה לכם שאתם תידהמו מכמה סדר, ארגון וקבלת החלטות אפשר להשיג בכמה שעות עבודה ראשונות. התוצאות הן מאד מיידיות, מאד ברורות, ותמיד נותנות הרגשה טובה של "עשיתי את זה!" ושל "בא לי שככה זה יראה תמיד".
אם לא תנסו – איך תדעו? צרו קשר!
אם כבר החלטתם שאתם צריכים עזרה בלהתארגן - אשמח לעבור איתכם את התהליך הזה.


צרו  איתי קשר, ונבנה את התהליך המתאים ביותר עבורכם. העיקר זה לעשות את הצעד הראשון הזה.

054-7787434