סידור וארגון הבית

יש לכם במקרה ארון שאתם מפחדים לפתוח? ערימות של כלי כתיבה ויצירה שמשתלטים על כל פינה טובה? 3 מגירות במטבח מלאות בכלי פלסטיק? פינת עבודה שמזמן השתלטו עליה הצעצועים של הילדים? ארון מצעים ומגבות שלא נסגר?

תתקשרו ואבוא לסדר ולארגן אתכם יחד:

 • במסגרת מיון חפצים לפני מעבר דירה (זה כל כך חשוב!);
 • בזמן שינוי יעוד של חדרים בבית (למשל מחדר שינה לחדר עבודה);
 • בסידור ארון בגדים או מזווה במטבח (כי תמיד יש יותר מדי מהכל...);
 • בארגון החלל כך שישמש את כולם (משחק, עבודה, שינה, אירוח);
 • או סתם כי נמאס לכם מערימות הבלאגן...

מה נעשה ביחד?

נעשה מיפוי של האיזור בו נטפל; נעבור למיון של החפצים; נמצא לכל מה שנשאר מקום ואת כל השאר נמכור/נמסור/נזרוק. עוד על התהליך המשותף ראו כאן.

ועוד משהו קטן: 

אם יש לכם משהו שאתם רוצים לסדר או לארגן, ואתם מרגישים שאתם צריכים עזרה ולא בטוחים שזה שירות שקיים או שאני מספקת - פשוט תתקשרו. נדבר ונראה אם אני יכולה לעזור לכם או להפנות אתכם לבעל המקצוע המתאים. העיקר למצוא לזה פתרון ולא להשאיר את זה כמעמסה על היום יום שלכם.


 • "אני רוצה להמליץ בחום רב על דנה גל אלטבאואר שעזרה לנו מאד לפנות ולארגן הר בלאגן שעומד באמצע הסלון שלנו מזה תקופה שמביך לכתוב, ובגלל שהבן הקטן שלי אוטוטו זוחל, אמרתי שהגיע הזמן לסדר קצת ולפנות לו מרחב בסלון. לא רק שההר פונה עד תום, דנה הנהדרת על הדרך סידרה כמעט את כל ארון הבגדים, וחלקים נרחבים משולחן העבודה, שהיו מבולגנים.
  אנחנו לא אנשים מסודרים, ואני גם חובבת חפצים לרוב ואגירה של כל מה שאפשר לאגור תחת לחץ פיזי מתון. עצוב לי להפרד מהדברים שלי, ולא תמיד זה קל לי לשחרר אותם, אבל התהליך עם דנה היה נעים, ברוח טובה, וברגישות גדולה וזה מאד הקל עלינו להפרד מהחפצים המיותרים. הוא לווה בהמון מחשבה לגבי מה לזרוק ומה לשמור, ולאורך כל הדרך ניתן היה לראות את התרומה הייחודית של דנה שזיהתה והכירה חפצים ומותגים שאנחנו כבר שכחנו. כמובן שכל מה שהיה במצב שמיש ניתרם והניירות מוחזרו. אפילו בהמשך השבוע המשכתי עוד למיין ולתרום, מה שלא האמנתי שאני, מרצוני הטוב, אעשה לבד :-). אין אין אין כמו דנה!
  בקיצור - ממליצה בחום רב מאד מאד!!!"

  נרין ועמיחי מתל אביב
  (שחשבו שלעולם לא יוכלו להיפרד מאף בגד ואף חפץ), עברו דירה שנתיים לפני שהתקשרו אליי ואז גם הצטרף אליהם התינוקי הראשון