שאלות נפוצות

מארגנת מקצועית מדריכה, מעודדת ומלמדת אתכם כיצד להתגבר על מכשולים ולמצוא פתרונות הקשורים לחוסר סדר וארגון, ומציעה תמיכה, כיוון ופוקוס תוך תהליך עבודה משותף ומפרה.
האמת, כל אחד. כי יש את הצמתים האלו בחיים שפשוט לא מסתדר לבד וצריך עוד מישהו לתת כתף ופרספקטיבה. כי בעולם של היום כל אחד מאיתנו מתמודד ומנהל כמה וכמה זירות במקביל – עסק, עבודה, משק בית, טיפול בהורים שלנו ובילדים שלנו, והרבה פעמים צריך מה שצריך לעשות זה פשוט לעצור, להעזר במישהו עם ראייה בהירה והרבה ניסיון במצבים כאלו ולהחזיר שליטה על הסיטואציה.
עבודה עם מארגנת מקצועית מבטיחה, קודם כל, שהיעד שהגדרתם לעצמכם: יבוצע ביעילות ובמהירות. אחרי שנעבור יחד תהליך סדר וארגון מתודי (ראו כאן איך זה עובד), זה יהיה מאד ברור למה הייתם צריכים את זה. כי כשמה שבחרתם לסדר מסתדר, התחושה היא של "אבן נגולה מהלב". הפינוי והסידור הפיזי של הסביבה מעניקים תחושה פיזית גם בגוף. אתם תרגישו נעים יותר, תרגישו שעשיתם משהו בשביל עצמכם ובשביל החיים שלכם, תחסכו זמן ואנרגיה בחיפוש אחר דברים, ובשאיפה - התשתית הסדר והארגון תמשיך ותלווה אתכם בהמשך.
לא. כי אני מסתכלת קדימה ולא אחורה. כי לא אשאל אתכם "איך הגעתם למצב הזה?". כי לא אשפוט אתכם. כי לכל אחד זה קורה ואין במה להתבייש. מה שאפשר לעשות זה להתחיל לעבוד על לצאת מהמצב הזה לטובתכם. וחוץ מזה: השירות שלי מבוצע בדיסקרטיות גמורה ובמקצועיות. אני לא רואה בלאגן ולכלוך וחוסר יעילות - אני רק רואה איך אפשר לעשות את הצעד הראשון לתיקון המצב.
קרוב לוודאי שכן.
אבל - יש הרבה דברים שאתם יכולים לעשות לבד ועדיין בוחרים להזמין איש מקצוע.
למה? כי לסדר ולארגן זו מומחיות וכדי שזה יהיה מהיר ויעיל ויחזיק מעמד לטווח ארוך – צריך ניסיון וידע שיש לאנשי מקצוע. וגם כי הרבה יותר נעים ונכון לסדר עם עוד מישהו, ורצוי שהוא יהיה חיצוני לחיים ומקצוען, שלא יאפשר לכם להתעכב על כל כפתור או מכתב ישן.
אני נמצאת באיזור מרכז הארץ (תל אביב והסביבה) אבל מגיעה ללקוחות כמעט לכל הארץ, בהסדר תשלום מתאים.
את תהליך העבודה המלא תוכלו לראות כאן. בגדול, התהליך תמיד בנוי ממיפוי, מיון, מסירה ומיקום.
ברוב הפעמים - כן. כפי שראיתם בתיאור תהליך העבודה, אנחנו קודם ממפים יחד את הצרכים ואז מתחילים בסידור, הכולל החלטות משותפות מה נשאר ומה הולך, למי מוסרים ואיפה ממקמים כל דבר. לעיתים, למשל אם מדובר בסידור ניירת או סידור אחרי מעבר דירה או אם יש הוראות ברורות מה הולך לאן - אז לא.
יוצרים איתי קשר. אנחנו ננהל שיחת טלפון קצרה, נבין את הצרכים שלכם ונקבע פגישה להתחיל בתהליך. כבר אמרתי – אני אתכם בתהליך, אז אל דאגה!
התשלום מתבצע בהתאם לשעות העבודה בפועל, בתום כל מפגש עבודה משותף, במזומן או בצ'ק או בהעברה בנקאית.
במקרה ואתם נאלצים לבטל פגישה משותפת שנקבעה - אנא הודיעו לי לפחות 48 שעות לפני המועד הקבוע על מנת להימנע מתשלום ביטול מיותר.