אודות

שלום!

אני דנה, ואני מארגנת מקצועית (Professional Organizer) שעוזרת לאנשים פרטיים, משפחות ובעלי עסק לסדר ולארגן את עצמם ואת הסביבה שלהם.
החברים קוראים לזה "לעשות דנה". זה נהיה כבר פועל. כשצריך לסדר ולארגן משהו, לקחת סיטואציה תקועה, משימה שנראית קצת בלתי אפשרית או כשנדרש לעשות Reset - קוראים לי. אני זאת שיודעת להניע, לפרום את הקשר, להכין רשימה עם מה צריך לעשות.
את היכולת הטבעית הזאת יישמתי שנים רבות כעורכת דין, כאשר ליוויתי לקוחות והצעתי לכל פרויקט מורכב, רעיון נהדר או אסטרטגיה מנצחת - מסלול ברור לביצוע.
השליחות שלי היא לשנות את המציאות של אנשים על-ידי סידור וארגון הסביבה הפיזית והתפעולית שלהם. אני באמת מאמינה שסדר וארגון מספקים לכל אדם ועסק תשתית ברורה להתנהלות ומאפשרים קידום והתפתחות.

אז מה זה "מארגנת מקצועית"?
הצד של "מארגנת" הוא די ברור - אני מארגנת ומסדרת (ממש סידור פיזי) את הסביבה הרלוונטית – הניירת בבית, המדפים בסטודיו, הארונות במטבח, חפצים שיש למיין ולהיפרד מהם.
הצד של "מקצועית" אומר שאתם מקבלים בעלת מקצוע לעבור איתכם את התהליך הזה – זה אומר ניסיון עם מקרים כמו שלכם; זה אומר ידע ולמידה על התחום שמאפשרים הבאת פתרונות ויצירת חיבורים מתאימים; וזה אומר אחריות של בעל מקצוע שהפרויקט יבוצע כמו שתוכנן ועד הסוף.

ומה עוד צריך לדעת עלי שממש חשוב לתהליך המשותף הזה?
אני כיפית, מלאת אנרגיה, אמינה ודיסקרטית. אני לא שופטת אף אחד, מבטיחה לא לשאול "איך הגעתם למצב הזה?", ואין עדיין בלאגן או פלונטר שנתקלתי בהם שהפחידו או הבריחו אותי. להפך - אני תמיד רואה את הפוטנציאל, את החלל המאורגן, את היכולת של כל אחד לחזור למסילה ולהמשיך לדהור.
אז כאן אתם יכולים ליצור איתי קשר לשיחת היכרות קצרה, ובינתיים גם לקרוא על תהליך העבודה המשותף.